Sila vodcu

Autor: Gabriel Gajdoš | 13.11.2012 o 7:16 | (upravené 13.11.2012 o 7:28) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  113x

Položme si otázku, prečo radi nasledujeme ľudí, prečo sa dobre sítime pri úspešných ľudí? Vyberáme si ich spomedzi mnohých a chceme sa im podobať. Sila vychádzajúca z nich nás preniká, dáva nám posit ľahkosti. Nerozumieme tomu, prečo ich gestá a pohyby sú nabité silou. S takými ľudmi je všetko iné, a všetko dáva zmysel. Jednoducho chceme byť ako oni a pri nich je dobre. Takýchto ľudí nazývame vodcami.

VodcoviaVodcovia

 

 

Tajomstvo sily vodcovstva je o vnútornej sile, ktorá z nich vyžaruje. Nevedomé správanie vodcu má zdroj v čomsi hlbšom. Väčší vodca prenáša na druhých viac sily, ktorá ich priťahuje.Všetci túžime po sile, po živote, lebo život strácame každým dňom. Nasledujeme každého, kto nám z nej môže trochu udeliť. Nikdy jej nie je dosť. Tajomstvo vodcu je v tom, že sa ňou vie naplniť. Rodí sa v ňom, pretože jeho pramene nie sú znečistené. Sú čisté,dokážu inšpirovať seba aj druhých.

 

Kurz vodcovstvo sa touto otázkou zaoberá. Pomenuváva faktory, ktoré sú nevyhnutné na dopĺňanie nových síl. Vychádza z biblickej knihy Nehemiáš a formou emailov a videí mapuje oblasti, cez ktoré získavame silu napriek nepriaznivým okolnostiam. Kurz je bezplatný a pomôže vám posunúť sa ďalej, ku silnejšiemu a radostnejšiemu životu.

Prihlásiť sa môžete na http://cirkevonline.sk/vodcovstvo.html

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?