Sila vodcu

Autor: Gabriel Gajdoš | 13.11.2012 o 7:16 | (upravené 13.11.2012 o 7:28) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  113x

Položme si otázku, prečo radi nasledujeme ľudí, prečo sa dobre sítime pri úspešných ľudí? Vyberáme si ich spomedzi mnohých a chceme sa im podobať. Sila vychádzajúca z nich nás preniká, dáva nám posit ľahkosti. Nerozumieme tomu, prečo ich gestá a pohyby sú nabité silou. S takými ľudmi je všetko iné, a všetko dáva zmysel. Jednoducho chceme byť ako oni a pri nich je dobre. Takýchto ľudí nazývame vodcami.

VodcoviaVodcovia

 

 

Tajomstvo sily vodcovstva je o vnútornej sile, ktorá z nich vyžaruje. Nevedomé správanie vodcu má zdroj v čomsi hlbšom. Väčší vodca prenáša na druhých viac sily, ktorá ich priťahuje.Všetci túžime po sile, po živote, lebo život strácame každým dňom. Nasledujeme každého, kto nám z nej môže trochu udeliť. Nikdy jej nie je dosť. Tajomstvo vodcu je v tom, že sa ňou vie naplniť. Rodí sa v ňom, pretože jeho pramene nie sú znečistené. Sú čisté,dokážu inšpirovať seba aj druhých.

 

Kurz vodcovstvo sa touto otázkou zaoberá. Pomenuváva faktory, ktoré sú nevyhnutné na dopĺňanie nových síl. Vychádza z biblickej knihy Nehemiáš a formou emailov a videí mapuje oblasti, cez ktoré získavame silu napriek nepriaznivým okolnostiam. Kurz je bezplatný a pomôže vám posunúť sa ďalej, ku silnejšiemu a radostnejšiemu životu.

Prihlásiť sa môžete na http://cirkevonline.sk/vodcovstvo.html

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Za státisíce dolárov 30 miliárd škody. Ako sa terorizmus vypláca

Kým panuje zmätok, je možné za teroristu kohokoľvek, kto nám oponuje.

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi.

ŠPORT

Na Gire sa ukázali talenty i šprintér, ktorý bude trápiť Sagana

Najzaujímavejšie momenty stého ročníka Giro d'Italia.


Už ste čítali?